Zateplení střechy věznice Praha Pankrác. Foukaná izolace od nás se dostane opravdu všude i na těžko dostupná místa 🙂 . Zúčastnili jsme se Energeticky úsporného projektu ve věznici na Pankráci. Z důvodů náročných bezpečnostních opatření jsme museli projít pečlivou prověrkou a absolvovat důkladnou prohlídku předtím, než nám byl umožněn vstup na tento specifický areál. Během této prověrky jsme byli povinni odevzdat veškerá záznamová zařízení, což zahrnovalo i naši fotografickou dokumentaci, a proto nemáme možnost sdílet s vámi fotografie z této konkrétní realizace.

Přestože se jednalo o komplexní projekt v náročném prostředí, naše tým byl plně vybavený a připravený na výzvy, které přinášela realizace zateplení. Pracovali jsme na pultové střeše nad vězeňskými celami. Pro přístup do dutiny střechy jsme využili servisní vstup ve střeše a s pomocí aplikačního stroje a hadice o délce 90 metrů jsme dokázali dostat izolaci tam, kde by to bylo jinak obtížné.

Zateplení střechy probíhalo pomocí foukané izolace Isover Insulsafe, která se ukázala jako ideální volbou pro tuto aplikaci. Izolace dosáhla výšky 35 centimetrů, což přispělo k vytvoření účinné izolační bariéry nad vězeňskými celami.

Zateplení střechy věznice Praha Pankrác – fotogalerie

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?