Zateplení šikmé dutiny? Sametově teplý domov

Zateplení šikmé dutiny je stále více žádanou a ceněnou investicí mezi majiteli rodinných domů. Proč? Protože umožňuje dosáhnout nejen úspory energie, ale také zlepšení celkového komfortu bydlení. Pokud vlastníte dům se šikmou střechou, jste na správném místě. 

Tento článek vám poskytne užitečné informace o tom, proč a jak provádět zateplení šikmé dutiny.

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE K ZATEPLENÍ ŠIKMÉ DUTINY:

Zateplení šikmé dutiny má několik klíčových výhod. Jednou z hlavních je zvýšení energetické účinnosti vašeho domu. Šikmá střecha je často místem, kde uniká velké množství tepla, což vede ke zvýšeným nákladům na vytápění. Kvalitní izolace vám pomůže snížit tyto náklady a učinit váš domov energeticky účinnějším.

Dalším důležitým aspektem je zlepšení celkového komfortu v domě. Šikmá střecha může být v zimě chladná a v létě přehřátá, což může ovlivnit vaše pohodlí. Zateplením šikmé dutiny zajistíte stále příjemnou teplotu uvnitř domu, což vám umožní žít pohodlněji a lépe využívat všechny prostory ve svém domě. Navíc zateplení šikmé dutiny přispívá k dlouhodobé ochraně vašeho domu. Kvalitní izolace zabraňuje vlhkosti a kondenzaci, která může vést k poškození konstrukce. Díky zateplení budete mít méně starostí s údržbou a opravami.

Zateplení šikmé dutiny není složitý proces, ale vyžaduje správný přístup a materiály. V každém případě byste měli ten úkon svěřit do rukou odborníků, jinak hrozí, že do izolace investujete mnohem více peněz, než jste původně plánovali.

Proč? Během našeho dlouholetého působení jsme již udělali stovky takových izolací a setkali jsme se i s případy, kdy jsme museli opravovat neodborně uloženou izolaci. V takovém případě je často finančně nákladné odstranit poškozenou nebo neodborně uloženou izolaci a nahradit ji novou. Proto buďte při výběru ostražití. Za naši kvalitu a odbornost hovoří také reference spokojených zákazníků.

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobní informace a fotografie výsledků naší práce.

Foukaná izolace Zlín
Foukaná izolace Ursa Pure Floc

Foukaná izolace Zlín

Foukaná izolace Zlín. Zateplení domů je důležitý proces, který pomáhá snižovat energetickou náročnost budov a zlepšuje jejich tepelnou účinnost. Jednou z možností zateplení je použití

Více informací »

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ
Zateplení šikmé dutiny? Sametově teplý domov - Ekoizolace - foukané izolace

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Zateplení šikmé dutiny? Sametově teplý domov - Ekoizolace - foukané izolace

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Zateplení šikmé dutiny? Sametově teplý domov - Ekoizolace - foukané izolace

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Zateplení šikmé dutiny? Sametově teplý domov - Ekoizolace - foukané izolace

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?