Zateplení střechy bez sundání krytiny

Foukaná izolace šetří čas i peníze. Moderní technologie nám nyní umožňuje zateplení střechy bez sundání krytiny, a to pomocí foukané izolace. Zateplení střechy je klíčovým prvkem v udržení optimální teploty v domě a snížení energetických nákladů. Tradiční metody zahrnují odstranění krytiny, což může být nákladné a časově náročné. Jak na to a jaké jsou výhody a rizika námi popsaného způsobu?

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE K ZATEPLENÍ STROPU BUNGALOVU:

Pokud máte střechu, která vyžaduje zateplení, a nechcete si lámat hlavu se sundáváním krytiny, foukaná izolace může být odpovědí na vaše problémy. Prvním krokem je důkladná příprava střešního prostoru. 

My v Ekoizolace.cz pečlivě provedeme důkladnou analýzu stavu střechy a následně použijeme naše specializované zařízení k nafoukání izolace. Foukaná izolace je schopná proniknout i do těch nejmenších mezer a trhlin, což zajišťuje kompletní pokrytí střešní konstrukce. Tato metoda umožňuje udržet stávající krytinu nedotčenou a tak zateplení střechy bez sundání krytiny proběhne bez problémů.

Před každou aplikací pečlivě provádíme test objemové hmotnosti na místě provedení. Můžete mít úplnou jistotu, že se postaráme o to, aby do vaší střešní konstrukce, podlahy nebo příček byla nafouknuta přesně požadovaná objemová hmotnost. Tímto opatřením zabezpečujeme, že předcházíme sesedání izolace a dalším možným komplikacím. 

V podstatě, zateplení střechy bez sundání krytiny foukanou izolací představuje moderní a efektivní metodu, která umožňuje dosáhnout optimální tepelné izolace s minimálním zásahem do stávající struktury. S tímto inovativním řešením můžete vychutnat výhody zateplené střechy bez starostí spojených s náročným procesem sundávání a pokládání krytiny.

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobní informace a fotografie výsledků naší práce.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ
Zateplení střechy bez sundání krytiny? Foukaná izolace šetří čas i peníze - Ekoizolace - foukané izolace

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Zateplení střechy bez sundání krytiny? Foukaná izolace šetří čas i peníze - Ekoizolace - foukané izolace

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Zateplení střechy bez sundání krytiny? Foukaná izolace šetří čas i peníze - Ekoizolace - foukané izolace

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Zateplení střechy bez sundání krytiny? Foukaná izolace šetří čas i peníze - Ekoizolace - foukané izolace

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?