Zateplení stropu bungalovu

Postavili jste dům nebo právě stavíte a řešíte zateplení stropu bungalovu? Zvažte foukanou izolaci. 

Tento typ izolace sestává z malých částic materiálu (například celulóza, minerální vlna, dřevovlákno a další), které jsou vháněny do prostoru pomocí specializovaného zařízení.  Tato metoda se běžně používá pro zateplení podkroví a dalších těžko přístupných prostor.

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE K ZATEPLENÍ STROPU BUNGALOVU:

Použití foukané izolace má oproti tradičním izolačním metodám několik výhod. Například foukanou izolaci lze instalovat na těžko přístupných místech, nebo upravit množství izolace upravit podle specifických potřeb prostoru a izolaci lze nafoukat do stísněných prostorů a kolem překážek, což poskytuje konzistentní pokrytí. Videa z aplikace foukaných izolací (i například ze zateplení stropu bungalovu) si můžete prohlédnout na našem YouTube.

Další výhodou foukané izolace je její univerzálnost. Může být vyrobena z různých materiálů a lze jej použít v obytných i komerčních budovách. Foukaná izolace může navíc poskytnout vysokou hodnotu R (míra tepelného odporu), což může pomoci zlepšit energetickou účinnost budovy a snížit náklady na vytápění a chlazení.

Pokud jde o výběr materiálu pro zateplení stropu bungalovu pomocí foukané izolace, nejběžnější možností je celulóza, minerální izolace nebo dřevovláknitá izolace. Foukané izolace mají různé vlastnosti v závislosti na zvoleném materiálu a požadavcích zákazníka. Některé izolace jako například Knauf Supafil mají vynikající tepelně izolační vlastnosti při zachování velmi nízké hmotnosti izolace. Nedochází tedy ke zbytečnému zatěžování konstrukce střechy či stropu. Izolace je navíc nehořlavá, zdravotně nezávadná a ekologická. Foukané izolace jsou proto ideální materiály k zateplení stropu bungalovu.

Při najímání firmy na zateplení stropu bungalovu je důležité hledat profesionální, zkušenou a renomovanou firmu. Nezaškodí si prověřit reference předchozích zákazníků například na Google. Kromě toho by společnost měla používat ověřené izolační materiály, které jsou vhodné pro vaše specifické potřeby, a měla by dobře rozumět tomu, jak správně instalovat izolaci, aby zajistila maximální energetickou účinnost a tepelný komfort.

Celkově je zateplení stropu bungalovu pomocí foukané izolace nákladově velmi efektivní a všestranný způsob zateplení. Výběrem správného materiálu a spoluprací s profesionální a zkušenou izolační firmou můžete zajistit, že vaše izolace bude poskytovat maximální energetickou účinnost a tepelný komfort po mnoho let.

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobní informace a fotografie výsledků naší práce.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ
Zateplení stropu - bungalov - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Zateplení stropu - bungalov - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Zateplení stropu - bungalov - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Zateplení stropu - bungalov - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?