Zateplení střechy foukanou izolací

Zateplení střechy je ideální způsob, jak ušetřit za energie, zejména u starších domů – právě přes střechu, která není správně zateplená, totiž uniká v mnoha případech nejvíce tepla. Vhodným způsobem zateplení je tedy i zateplení střechy.

Foukaná izolace je vhodná i do těchto prostor, na vodorovné i šikmé plochy. V nabídce našich izolačních materiálů najdete i nehořlavé varianty, které snižují riziko požárů.

Velkou výhodou foukané izolace oproti ostatním typům izolací je její aplikace – foukanou izolací lze totiž zateplit i velmi špatně dostupná místa, konstrukční dutiny atp. a to i bez potřeby demontáže či jiného velkého stavebního zásahu. Aplikace foukané izolace je rychlá a bez zbytečného nepořádku. 

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE PŘI ZATEPLENÍ STŘECHY:

Izolační materiály, které je možné použít k zateplení střechy

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobní informace a fotografie výsledků naší práce.  Prohlédněte si všechny naše reference.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ
Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - foukané izolace

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - foukané izolace

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - foukané izolace

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - foukané izolace

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?