Zateplení střechy foukanou izolací

Zateplení střechy je ideální způsob, jak ušetřit za energie, zejména u starších domů – právě přes střechu, která není správně zateplená, totiž uniká v mnoha případech nejvíce tepla. Vhodným způsobem zateplení je tedy i zateplení střechy.

Foukaná izolace je vhodná i do těchto prostor, na vodorovné i šikmé plochy. V nabídce našich izolačních materiálů najdete i nehořlavé varianty, které snižují riziko požárů.

Velkou výhodou foukané izolace oproti ostatním typům izolací je její aplikace – foukanou izolací lze totiž zateplit i velmi špatně dostupná místa, konstrukční dutiny atp. a to i bez potřeby demontáže či jiného velkého stavebního zásahu. Aplikace foukané izolace je rychlá a bez zbytečného nepořádku. 

VÝHODY FOUKANÉ IZOLACE PŘI ZATEPLENÍ STŘECHY:

Izolační materiály, které je možné použít k zateplení střechy

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobní informace a fotografie výsledků naší práce.  Prohlédněte si všechny naše reference.

Foukaná izolace Zlín
Foukaná izolace Ursa Pure Floc

Foukaná izolace Zlín

Foukaná izolace Zlín. Zateplení domů je důležitý proces, který pomáhá snižovat energetickou náročnost budov a zlepšuje jejich tepelnou účinnost. Jednou z možností zateplení je použití

Více informací »

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ
Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Foukaná izolace střechy - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?