Foukaná izolace podkroví

Izolace podkroví bývá většinou poměrně obtížně realizována, vzhledem k tomu, že podkrovní prostory mívají většinou velmi členitý a složitý prostor k zateplení. Proto se jako izolační materiál hodí využít právě foukané izolace. Speciálními metodami aplikace dokážeme vyplnit i ty nejčlenitější prostory, konstrukční dutiny a ostatní části konstrukce podkroví, aniž by vznikaly vzduchové mezery bez izolace.

Toho často nelze dosáhnout běžnými metodami zateplení jako izolací v rolích. Foukaná izolace dokáže vytvořit souvislou vrstvu zateplení – čímž se zamezí vzniku tepelných mostů, nežádoucí kondenzace a únikům tepla.

Nespornou výhodou je také rychlost aplikace izolace, přičemž také odpadá nutnost velkých stavebních zásahů či demontáž konstrukce a tím pádem v konečném důsledku i úspora financí zákazníka.

Jak vlastně probíhá zateplení podkroví foukanou izolací? Podívejte se na naše videa nebo nejnovější reference od spokojených zákazníků.

Foukaná izolace podkroví a její výhody

Naše společnosti si zakládá nejenom na kvalitě služeb, ale i na kvalitě a trvácnosti použitých materiálů. Všechny druhy izolace, které používáme jsou certifikovány. Kromě toho probíhá před každou aplikací zkouška objemové hmotnosti izolace. Tím předcházíme sedavosti izolace a zabezpečíme vám kvalitní a trvácnou bez pozdějších komplikací a sedavosti použítého materiálu.

Poslední realizace

Reference našich spokojených zákazníků – zde najdete podrobné informace a fotografie výsledků naší práce.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?