Foukaná izolace Havlíčkův Brod. Při výběru izolace byl kladen důraz na nízkou objemovou hmotnost izolace a nízkou třídou sesedání. Proto se náš zákazník rozhodl pro foukanou izolaci Ursa Pure Floc. Výhod má tato izolace několik.

První z nich je její schopnost tlumit hluk. Díky této vlastnosti dokáže efektivně eliminovat zvukové rušení, což výrazně zlepšuje akustické podmínky uvnitř budov a zvyšuje komfort obyvatel.

Další pozitivní stránkou je vysoká rychlost aplikace. Proces foukání této izolace je rychlý a efektivní, což znamená, že zateplení může být dokončeno v relativně krátkém čase. To usnadňuje stavební proces a minimalizuje časové náklady. Není bez významu ani ekologická stránka tohoto materiálu. Jelikož je 100% recyklovatelná, přispívá ke snížení ekologického otisku stavebnictví a podporuje udržitelný přístup k životnímu prostředí.

Foukanou izolaci jsme aplikovali na záklop z OSB desek. Pod tímto záklopem byla vytvořena instalační mezera dalším záklopem z SDK systému. V takto vytvořené mezeře je možné vést veškeré rozvody vzduchotechniky.

Před zateplením jsme provedli měření objemové hmotnosti. Po tomto měření jsme zjistili, že izolace se nám díky provzdušnění a dokonalém rozmělněním provzdušnila na aplikační výšku o 10cm vyšší než byla požadovaná výška.

Foukaná izolace Havlíčkův Brod – galerie

Video z realizace

Níže si můžete prohlédnout video z aplikace foukané izolace Ursa Pure Floc na záklop z OSB desek.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?