Zateplení stropu administrativní budovy

Pro našeho zákazníka jsme s odstupem jednoho roku provedli 2.etapu zateplení foukanou izolací. Jednalo se o zateplení stropu administrativní budovy o velikosti 460m2. Zateplovaný strop byl částečně nad kavárny a částečně se jednalo o kancelářské prostory. Volba padla na izolaci Isover InsulSafe.

Vysoce účinná izolace

Isover InsulSafe® je sypký izolační materiál vyrobený z anorganických a chemicky neutrálních složek, které neobsahují žádné korozivní prvky. Tento materiál je navržen tak, aby poskytoval vysoce účinnou tepelnou izolaci a zároveň byl šetrný k životnímu prostředí. Jeho anorganické složky zaručují dlouhou životnost a stabilitu materiálu, což znamená, že si zachovává své izolační vlastnosti po celou dobu životnosti stavby.

Izolace bez narušení provozu

Abychom nenarušili provoz, zateplení jsme provedli o víkendu. Před samotnou realizací zateplení jsme vytvořili aplikační otvory do sádrokartonového stropu a do rákosového stropu. Po vytvoření otvorů jsme se pustili do práce a přišlo na řadu zateplování. Pro zateplení jsme z důvodů sádrokartonového stropu použili izolaci s nízkou objemovou hmotností a pro maximální bezpečnost i izolaci s vysokou protipožární odolností. Na konci aplikace jsme celý prostor vyčistili a vysáli od zbytků izolace tak, aby se následující den mohli bez omezení používat.

Fotogalerie – Zateplení stropu administrativní budovy

Video – Zateplení stropu administrativní budovy

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?