Zateplení stropu administrativní budovy

Zateplení stropu administrativní budovy. Pro našeho zákazníka jsme s odstupem jednoho roku provedli 2.etapu zateplení foukanou izolací. Jednalo se o zateplení stropu o velikosti 460m2. Zateplovaný strop byl částečně nad kavárny a částečně se jednalo o kancelářské prostory. Abychom nenarušili provoz, zateplení jsme provedli o víkendu. Před samotnou realizací zateplení jsme vytvořili aplikační otvory do sádrokartonového stropu a do rákosového stropu. Po vytvoření otvorů jsme se pustili do práce a přišlo na řadu zateplování. Pro zateplení jsme z důvodů sádrokartonového stropu použili izolaci s nízkou objemovou hmotností a pro maximální bezpečnost i izolaci s vysokou protipožární odolností. Na konci aplikace jsme celý prostor vyčistili a vysáli od zbytků izolace tak, aby se následující den mohli bez omezení používat.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?