Zateplení stropu 2022

Zateplení stropu skladové haly foukanou izolací je jednou z možností zlepšení tepelné izolace a energetické účinnosti budovy.

Zateplení stropu foukanou izolací je metoda, při které se materiál s vysokou tepelnou odolností aplikuje pomocí speciální foukacího stroje. Tato metoda umožňuje rychlé a efektivní nasazení izolace do těžko dostupných či složitých míst.
Při zateplení stropu skladové haly foukanou izolací jsme dbali na správnou objemovou hmotnost a aplikační výšku izolace, aby měla optimální a rovnoměrné tepelně izolační vlastnosti. Při správné aplikaci objemové hmotnosti byla v tomto případě aplikační výška izolace o 10cm vyšší, než byla poptávaná výška izolace.
Před provedením zateplení stropu jsme provedli prohlídku a následně i přípravu prostoru pro zateplení. Zateplení foukanou izolací je ideální nechat zrealizovat odborníky s odpovídajícími zkušenostmi a technikou, aby bylo dosaženo optimálních výsledků a minimalizovány možné problémy.

Pro zateplení stropu této haly jsme použili izolaci na bázi skla Isover InsulSafe, která se vyznačuje nízkou třídou sesedání a nízkou objemovou hmotnosti. Za pomoci výkonných strojů Krendl jsme cele zateplení o velikosti 900m2 provedli za pouhé dva dny.

Fotogalerie – Zateplení stropu 2022

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?