Zateplení rovné střechy neboli pultové střechy sme realizovali pro zákazníka v Klatovech v Plzeňském kraji. Střecha neměla vstup do dutiny, proto jsme do plechové krytiny a prkenného záklopu vytvořili vstup. Následně nám při výšce dutiny 70 cm nebránilo nic, abychom provedli zateplení pultové střechy. K zateplení dutiny střechy jsme použili izolaci Ursa Pure Floc, která se vyznačuje nízkou sedavostí a nízkou objemovou hmotností.

Zateplení rovné střechy – galerie

Teplo má tendenci unikat směrem vzhůru, což činí správně zateplená střecha mimořádně významnou oblastí s ohledem na dosažení efektivních úspor energie. V dnešní době existuje široká škála technologií a postupů, které se zaměřují na řešení tohoto problému. Mezi nejběžnější metody patří tradiční polystyrenové desky, avšak výrazně modernějším přístupem je použití foukané izolace.

Výhodou zateplení stropu zevnitř pomocí foukané izolace je rychlá realizace, tvarová stálost a jeho zdravotní nezávadnost. Tento postup nevyžaduje rozsáhlé stavební úpravy a tím minimalizuje množství vzniklého odpadu. Častým problémem při zateplování stropů je narušení jejich struktury. S použitím foukané izolace tento problém neexistuje, a proto lze strop zateplit během několika hodin. Foukaná izolace dokáže efektivně proniknout do všech koutů, mezistropních prostor a dutin.


Vnitřní zateplení stropu pomocí foukané izolace si udrží svou kvalitu po celou dobu životnosti budovy, pokud je provedeno profesionálním způsobem. Izolační vlastnosti zůstanou zachovány a nebudou vyžadovány žádné dodatečné úpravy nebo přídavné aplikace.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?