Zateplení podlahy půdy. Investice do zateplení dává stále větší a větší smysl. V tomto případě jsme realizovali zateplení podlahy půdy, pod kterou vznikl nově zrekonstruovaný byt. Zateplením půdy zákazník snížil náklady na vytápění a zároveň odhlučnil půdu od obytné části domu.

Realizaci zateplení jsme zrealizovali během 3 hodin. Při správné aplikaci, kdy se izolace aplikovala s objemovou hmotností 16kg/m3 jsme se z požadované výšky izolace 40cm dostali na aplikační výšku izolace 50cm. K provzdušnění izolace dochází za pomoci výkonného profesionálního aplikačního stroje Xfloc. K zateplení jsme použili izolaci Ursa Pure Floc s nízkou objemovou hmotností a nízkou třídou sesedání.

Proč padla volba na materiál Ursa Pure Floc?

Tento materiál je vhodný pro všechny aplikace a tloušťky izolace, což z něj činí univerzální řešení pro různé izolační potřeby. Aplikace foukáním je rychlá a snadná, bez potřeby řezání a vzniku odpadu. Materiál je přirozeně nehořlavý, s třídou reakce na oheň A1, což zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti.

Izolace poskytuje vynikající akustický útlum, což zvyšuje komfort v obytných prostorech. Je paropropustná, což umožňuje správnou regulaci vlhkosti a zabraňuje kondenzaci. Odolnost proti plísním, nehnije a nerozkládá se, což přispívá k dlouhodobé trvanlivosti a zdraví obyvatel.

Při aplikaci nepráší, což zajišťuje čisté a bezpečné pracovní prostředí. Tento materiál je čistě přírodní a zdravotně nezávadný, což zajišťuje bezpečnost a pohodu uživatelů

Fotogalerie – zateplení podlahy půdy

Video – zateplení podlahy půdy

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?