Zateplení na dotaci Zelená úsporám light. Nejjednodušší způsob získaní dotace na zateplení rodinného domu je získaní dotace pro lidi v důchodovém věku. Majitelce rodinného domu jsme pomohli s vyřízením dotace „Zelená úsporám light“. Zákaznice měla také zájem i o solární ohřev vody, na který se vztahovala dotace ve výši 90.000 Kč. Každý žadatel dotace Zelená úsporám light má nárok požádat o dotaci na zateplení, na solární ohřev a výměnu oken. Žádost o dotaci se však musí ale podat současně.

Pro zateplení jsme použili tepelnou izolaci od výrobce Ursa. Izolace Ursa Pure Floc byla aplikovaná s aplikační výškou o 10cm vyšší, než byla požadovaná výška izolace. Po aplikaci objemové hmotnosti 18kg/m3 jsme se z požadované výšky 30cm dostali na aplikační výšku izolace 40cm. Tato provzdušněná izolace má o 15% lepší tepelně izolační vlastnosti.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?