Zateplení izolací v rolích nebo foukanou izolací

Zateplení izolací v rolích nebo foukanou izolaci? Zákazník nás oslovil s prosbou o vyřešením problému. Po koupi RD na klíč se první zimu objevovaly mokré fleky na stropě. Následně tyto fleky přerostly až k plísním. Po reklamaci stavební firma položila na stávající izolaci další vrstvu izolace, ale problémy přetrvávaly dál. Při prohlídce jsme zjistili, že provedené zateplení má nedostatky a tepelné mosty nebyly odstraněny.

V těchto místech se nacházely i sádrokartonové profily, na kterých se pravděpodobně vysrážela vzdušní vlhkost a v podobě vody protékala konstrukcí na sádrokarton. Při této realizaci jsme zafoukali mezery v izolaci, nafoukali izolaci nad obvodovou konstrukcí a zhruba 20ti centimetrovou vrstvu na stávající izolaci. Výsledkem je izolace bez tepelných mostů. V případě zájmu o nezávaznou cenovou nabídku vyplňte formulář naších stránkách.

Zateplení izolací v rolích nebo foukanou izolací – galerie

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?