Pro našeho zákazníka jsme v tomto případě provedli zateplení střechy vzdělávacího centra pro děti. Velikost zateplované plochy byla 700m2 s požadovanou výškou izolace 30cm. Po aplikaci správné objemové hmotnosti se izolace provzdušnila na aplikační výšku 40cm.

Pro zateplení jsme použili izolaci s nízkou objemovou hmotností. Izolace Ursa Pure Floc se vyznačuje nízkou třídou sesedání a třídou reakce na oheň A1. Za pomoci výkonného stroje X-floc jsme zateplení provedli za pouhé dva dny.

Efektívní izolace

Efektivně tlumí hluk, což přispívá k vyššímu komfortu v obytných prostorech. Aplikace této izolace je velmi rychlá, což urychluje stavební práce a snižuje náklady. Na rozdíl od jiných izolačních materiálů nesedá, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a efektivitu.

Izolace URSA PURE FLOC je nehořlavá, což zvyšuje bezpečnost budov. Je 100% recyklovatelná, čímž podporuje ochranu životního prostředí. Je také odolná proti vlhkosti, což zabraňuje tvorbě plísní a jiných škodlivých mikroorganismů. Při aplikaci nepráší, což je výhodné pro čistotu a zdraví pracovníků.

Fotogalerie – zateplení budovy na dotaci

Video – zateplení budovy na dotaci

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?