Knauf Supafil loft PRO? Získejte investici zpět již do 5 let

Knauf Supafil loft PRO je moderní foukaná izolace z minerální vlny bez obsahu pojiva. Tento produkt je navržen tak, aby vyhovoval potřebám jak nových staveb, tak i rekonstrukcí stávajících objektů, a nabízí několik klíčových výhod, které z něj činí ideální volbu pro zateplení různých typů konstrukcí.

Supafil loft PRO nabízí optimální tepelně-technické vlastnosti, vynikající schopnost vyplňovat dutiny ve stavebních konstrukcích a perfektní parametry pro aplikaci foukáním. Díky rychlé instalaci zaručuje dosažení maximální kvality zateplení. Tato foukaná izolace je z čistého přírodního vlákna, vyrobena z recyklovaného skla bez pojiva a příměsí.

Zabraňte vzniku tepelných mostů

Při aplikaci izolace Supafil loft PRO se vytvoří souvislá vrstva izolace, která není přerušována žádnými spoji nebo překážkami. Tím se eliminují mezery v izolaci a nedochází ke vzniku tepelných mostů, které by mohly snižovat účinnost izolace. Díky této vlastnosti je izolace Supafil loft PRO vysoce účinná, což se projevuje výraznými úsporami energie. Po izolaci vašeho domu tímto materiálem dosáhnete úspory tepla až kolem 30 %.

KNAUF SUPAFIL LOFT PRO
Knauf Supafil loft PRO? Získejte investici zpět již do 5 let - Ekoizolace - rychlé, zdravé a ekonomické zateplení foukanou izolací

Navíc se investice do izolace Supafil loft PRO rychle vrátí. Návratnost investice je podle výrobce v rozmezí 3–5 let, takže se jedná o velmi ekonomicky výhodné řešení. Kromě finančních úspor nabízí Supafil loft PRO i další přínosy, jako je zvýšení komfortu bydlení, snížení hlučnosti z okolí a přispění k ochraně životního prostředí díky své 100% recyklovatelnosti. Tento izolační materiál je rovněž odolný proti vlhkosti a nesesedá, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a spolehlivost izolace.

Jaké jsou možnosti použití Knauf Supafil loft PRO?

Izolace Knauf Supafil loft PRO je ideální pro použití v různých typech stavebních konstrukcí.

Tento typ izolace je vhodný pro:

  • otevřené podkrovní prostory nových i stávajících objektů, stejně jako pro rekonstrukce půd,
  • uplatní se také v uzavřených dutinách podlah, stropů a podhledů nad nejvyšším vytápěným podlažím,
  • použít ji lze v uzavřených dutinách nosných a nenosných stěn vyráběných prefabrikací nebo budovaných přímo na stavbě,
  • izolaci Supafil loft PRO je také ideální volba pro izolaci dutin dvouplášťových střech.

Knauf Supafil loft PRO přináší řadu výhod. Tento izolační materiál účinně tlumí hluk, rychle se aplikuje a nesesedá, což zaručuje dlouhodobou stabilitu a efektivitu. Je nehořlavý, 100% recyklovatelný a odolný proti vlhku, což přispívá k jeho bezpečnosti a ekologické šetrnosti.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?