Foukání izolace s novým pomocníkem bude opět o něco pohodlnější

V dynamické sféře zpracování izolací se náš nový stroj na foukání izolace jeví jako synonymum všestrannosti, který nastavuje nové standardy díky své schopnosti zvládnout širokou škálu licencovaných materiálů pro ofukování izolace. Od celulózy a dřevěných vláken po minerální vlnu, granule, sypké materiály a kompozitní materiály. Náš nový pomocník se přizpůsobí různým potřebám projektů. To, co dělá tento stroj skutečně výjimečným, je jeho kompatibilita s nastavením slaboproudu i třífázové soustavy, což zajišťuje flexibilitu v různých pracovních prostředích.

Splňuje ta nejpřísnější kritéria

Různé stavební styly a různé typy staveb vyžadují různé pracovní metody. Kromě toho množství vzduchu a tlak potřebný pro optimální zpracování závisí například také na izolačním materiálu. Stroje X-Floc jsou prakticky všestranným řešením jak z hlediska způsobu foukání, tak z hlediska izolačního materiálu.

Foukání izolace
Foukání izolace s novým pomocníkem bude opět o něco pohodlnější - Ekoizolace - foukané izolace

Stroj má certifikaci na všechny izolace se kterými se při naší práci setkáváme a prakticky tak získáváme výhodu, neboť s tímto přístrojem dokážeme zafoukat materiál, který jiné přístroje nedokážou na 100%.

Dôvodov je hneď niekoľko, zariadenia X-Floc na foukání izolace jsou vybaveny interním zesilovačem neboli boosterem. Ten umožňuje plně využít potenciál propustnosti i s velkrozměrnými balíky izolace a izolačními materiály, ktoré potrebujú na nafúkanie dostatočné množstvo vzduchu. Některé izolační materiály vyžadují zvláště vysoký objem vzduchu odborná instalace. Občas určité instalační situace také vyžadují překonání velkých výšek stoupání

Dva přídavné ventilátory lze přepínat zapněte podle potřeby – buď při plném zatížení, nebo s ovládáním otáček pomocí dálkového ovladače řízení na foukání izolace.

Stroje X-Floc vynikají robustním designem a na trhu se řadí mezi stroje s nejvyšším výkonem a výbornou ergonomií. Uživatelům poskytují pohodlí při plnění stroje izolací. Rovněž při aplikaci izolace je snížena prašnost a to díky novým pásovým závěsům, které zamezí šíření prachu. Existuje také možnost koupě strojem X-Floc s odnímatelným krytem. Naši zákazníci si pochvalují vysokou mobilitu stroje, výhodou jsou také pneumatiky, které jsou vhodné pro stavby. Mezi přednosti patří také snadná údržba. Navíc jsou všechny části stroje snadno přístupné díky modulární konstrukci a otočné horní části stroje.

Náš stroj na foukání izolace šetří čas i peníze

Náš pomocník má velkou kondicionační jednotku se dvěma aktivními vrstvami. V první vrstvě umožňují čtyři hřídele drtiče spolehlivé a stabilní drcení – i pro vysoce slisované suroviny. Jemná příprava se provádí ve druhé kondicionační vrstvě pomocí rychle rotující skartovací jednotky. Materiál je poté transportován do vzduchové komory, než je vyfouknut.

Vzduchový uzávěr vyrobený z nerezové oceli zahrnuje ventilaci a skutečně se odlišuje od ostatních, a to v tom, že má vynikající těsnění, které zajišťuje nízkou ztrátu tlaku při zachování vysoké rychlosti zpracování. Extrémně vysoký vzduchový výkon je generován víceúrovňovou turbínou nebo radiálními kompresory (v závislosti na typu strojů) anebo kombinaci obou.

Foukání izolace s novým pomocníkem bude opět o něco pohodlnější - Ekoizolace - foukané izolace
Foukání izolace s novým pomocníkem bude opět o něco pohodlnější - Ekoizolace - foukané izolace

Naše novinka je opravdu špičkovým přístrojem, který svým výkonem patří mezi to nejlepší, co je momentálně v České republice. Oproti našemu současnému přístroji je náš nový pomocník několikanásobně rychlejší. Čas realizace foukání izolace se tak značně sníží a izolaci můžete mít nafoukanou přibližně za 2 hodiny. Čím se tedy vám, našim zákazníkům, v konečném důsledku ušetří čas a také peníze za realizaci.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?