Foukaná izolace. V samotném srdci Prahy jsme provedli zateplení historické budovy. V tomto případě jsme foukanou čedičovou izolaci aplikovali do dutiny v podlaze. Pro aplikaci jsem použili čedičovou izolaci Rockwool Granrock Plus.

Čedičová izolace díky své vysoké objemové hmotnosti je jedna z nejlepších akustických izolací. Levnější aplikační stroje z důvodu malého výkonu můžou mít problém s dosažením požadované objemové hmotnosti u těžkých izolací. Pro aplikaci těžkých izolací disponujeme výkonným aplikačním strojem od výrobce X-floc.

Jaké jsou hlavní výhody čedičové foukané izolace?

Díky své povaze čedičová foukaná izolace nepodléhá plísni a hnilobě, což zajišťuje dlouhodobou ochranu domu před škodlivými účinky vlhkosti a přispívá k udržení zdravého a bezpečného prostředí.

Jedním z hlavních benefitů čedičové foukané izolace je možnost zateplení i za běžného provozu domácnosti. Tato flexibilita umožňuje provádět izolační práce efektivně a bez zbytečného vyčkávání.

Dále nevzniká při použití této izolace žádný odpad a odřezky, což zjednodušuje proces instalace a minimalizuje náklady na likvidaci odpadu.

Rychlá návratnost investice je další významnou výhodou čedičové foukané izolace. Díky úspoře energie při vytápění a chlazení se náklady na izolaci rychle amortizují, což přináší dlouhodobé finanční výhody.

Fotogalerie – foukaná izolace

Video – foukaná izolace

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?