Zateplení vazníkové střechy novostavby rodinného domu ve Znojmě bylo provedeno pomocí foukané izolace. Foukaná izolace je moderní metoda, která umožňuje rychlé a efektivní zateplení střechy. Tato metoda spočívá v aplikaci izolačního materiálu pomocí speciálního foukacího zařízení.

Foukaná izolace je také velmi účinná v odolávání vlhkosti a snižování tepelných ztrát. Díky své nízké hmotnosti nezatěžuje konstrukci střechy.

Zateplení vazníkové střechy novostavby rodinného domu foukanou izolací je tedy moderní a efektivní metoda, která přispěje k vylepšení tepelného komfortu a snížení nákladů na vytápění.

Proč práve minerální skelná izolace?

Foukaná skelná izolace se skládá z izolačních vláken, která jsou foukaná mezi vazníky a následně se rovnoměrně rozprostřou po celé ploše střechy. Tímto způsobem se minimalizuje riziko vzniku tepelných mostů.

Foukaná minerální izolace na bázi skelného vlákna představuje ekologický a přírodní izolant s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Tato izolace je vhodná do všech typů konstrukcí a vyznačuje se vynikajícími protipožárními a akustickými vlastnostmi. Navíc snadno propouští vodní páru, což zajišťuje zdravější vnitřní prostředí.

Fotogalerie – Foukaná izolace Znojmo

Video – Foukaná izolace Znojmo

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?