Foukaná izolace Zlín. Zateplení domů je důležitý proces, který pomáhá snižovat energetickou náročnost budov a zlepšuje jejich tepelnou účinnost. Jednou z možností zateplení je použití foukané izolace.

Hlavní výhodou foukané izolace Ursa Pure Floc je, že se dokonale přizpůsobuje prostoru, do kterého je aplikována. Díky tomu se minimalizuje riziko vzniku teplotních mostů a ztrát tepla.

Další výhodou foukané izolace je její schopnost odstínit hluk. Materiál absorbuje zvukové vlny a snižuje tak hlučnost z okolí. To je ideální pro domy ve městech nebo blízko rušných silnic.

Foukaná izolace je také ekologická volba, protože se vyrábí z recyklovatelných materiálů. Tímto způsobem přispíváme k ochraně životního prostředí a snižujeme naši uhlíkovou stopu.

Pokud se rozhodnete pro zateplení domu pomocí foukané izolace, je důležité kontaktovat odborníky. Nezapomínejte, že kvalitně provedené zateplení domu výrazně zlepší tepelný komfort a sníží náklady na vytápění.

Foukaná izolace Zlín – fotogalerie

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?