Pro našeho zákazníka jsme aplikovali foukanou izolaci na sádrokartonový podhled. Proto jsme zvolili izolaci s nízkou objemovou hmotností od výrobce Ursa. Izolace Ursa Pure Floc se vyznačuje nízkou objemovou hmotností a nejlepší protipožární odolností. Celé zateplení jsme provedli v průběhu 3h. Po zkoušce objemové hmotnosti jsme aplikovali izolaci o 10cm vyšší než byla požadovaná výška izolace.

Proč zvolit izolaci Ursa Pure Floc?

Izolace URSA PURE FLOC je nehořlavá, což zvyšuje bezpečnost budov. Je 100% recyklovatelná, což podporuje ochranu životního prostředí. Díky odolnosti proti vlhkosti nedochází k tvorbě plísní, což přispívá k zdravějšímu vnitřnímu prostředí. Při aplikaci nepráší, což zvyšuje pohodlí a zdraví pracovníků.

Tento materiál nezatěžuje konstrukci střechy jako některé jiné izolační materiály díky své nízké hmotnosti. Bílá izolace je navíc příjemná na dotek, což usnadňuje manipulaci během instalace.

Fotogalerie – foukaná izolace Velká Bíteš

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?