Foukaná izolace Trutnov. Pro našeho zákazníka jsme zrealizovali zateplení dřevostavby. Zateplení foukanou izolací Isover InsulSafe jsme provedli zateplení vodorovné dutiny, kdy jsme za pomoci aplikačního nylonového prutu od výrobce X-floc zavedli hadici na konec dutiny a postupným jejím vyplňováním ustupovali. V druhé části zateplení se jednalo o zateplení stropu po sedlovou střechou.

Mezi přednosti této izolace patří tlumení hluku, nehořlavost, při aplikaci se nepráší a po její instalaci je usednutí menší než jedno procento.

Po zkoušce objemové hmotnosti a správné aplikaci váhy izolace jsme měřením zjistili, že izolace se nám provzdušňuje na aplikační výšku, která je o 10cm vyšší, než požadována výška. Při každém foukání je podstatné, jak máte nastavený stroj. Objemová hmotnost je důležitá při nechtěné sedavosti izolace (platí to jak u celulózy, tak i u skelné nebo čedičové vaty). V případě dutin je odhalení nedostatku a oprava složitější. Odhalení se provádí termokamerou a nebo válcem na měření objemové hmotnosti. Celé zateplení jsme zrealizovali v průběhu několika hodin, pretože vysoká rýchlosť aplikácie patrí tiež medzi výhody Isoveru InsulSafe.

Foukaná izolace Trutnov – galerie

Video z realizace

Níže si můžete prohlédnout video ze zateplení dřevostavby prostřednictvím foukané izolace Isover InsulSafe.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?