Foukaná izolace Středočeský kraj. Zateplení pultové střechy rodinného domu o velikosti 200m2 v obci Sluštice na Praze Východ. Tepelnou izolaci na bázi skelné vaty od výrobce Ursa jsme aplikovali do dutin vytvořených z I nosníků. Celková váha izolace byla 2640 kg.

Foukaná izolace Středočeský kraj – galerie

Foukaná izolace Ursa Pure Floc má několik výhod. Tak jako všechny naše izolace se aplikuje foukáním, není tedy zapotřebí žádné řezání a nevzniká odpad. Tato izolace je přirozeně nehořlavá, řadí se do třídy reakce na oheň A1. Po aplikaci je znatelný akustický útlum, slouží tak nejen k zateplení a ochraně před zimou, ale částečně může pomoct i s hlukem. Izolace Ursa je paropropustná, odolná proti plísním nehnije a nerozkládá se. Díky svému přírodnímu původu je zdravotně nezávadná.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?