Zákazníkem požadovaná izolace měla být lehká, s nízkou sedavostí a dobrou odolností proti ohni. Pro zateplení jsme zvolili izolaci Ursa Pure Floc. Tato izolace je vyrobená z panenského vlákna bez pojiv. Zateplovaný dům o velikosti 150m2 s požadovanou výškou 40cm jsme zrealizovali za 3h. Po zateplení vznikla souvislá vrstva tepelné izolace. Po zkoušce objemové hmotnosti jsme zjistili, že izolace se provzdušňuje natolik, že její aplikační výška je 50cm místo požadovaných 40cm.

V čem vyniká izolace Ursa Pure Floc?

Foukaná izolace URSA PURE FLOC se vyznačuje nízkou sedavostí a nabízí zvukovou a protipožární ochranu v jednom. Je odolná proti plísním, nehnije a nerozkládá se, a to vše bez umělých přísad. Více informací najdete na stránkách výrobce URSA.

Mezi hlavní vlastnosti foukané izolace URSA PURE FLOC patří účinné tlumení hluku, což přispívá k vyššímu komfortu v obytných prostorech. Aplikace této izolace je velmi rychlá, což urychluje stavební práce a snižuje náklady. Na rozdíl od jiných izolačních materiálů nesedá, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a efektivitu.

Fotogalerie – Foukaná izolace Sokolov

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?