Foukaná izolace Příbram 2024

Zateplení rodinného domu foukanou izolací je jednou z efektivních metod, jak zlepšit energetickou účinnost a snížit náklady na vytápění. Tato moderní metoda izolace je stále populárnější díky svým mnoha výhodám.

Foukaná izolace je vyrobena jak z recyklovaných materiálů, jako jsou například sklo, minerální vlákna nebo celulózové vlákna, tak i jako izolace vyráběná přímo pro aplikaci foukáním například se jedná o výrobce izolace Knauf, Ursa nebo Isover. Tato izolace je aplikována pomocí speciální techniky foukání, což zajišťuje rovnoměrné pokrytí a eliminuje vznik mezery a trhliny, které by mohly vést k úniku tepla.

Jednou z hlavních výhod zateplení rodinného domu v Příbrami foukanou izolací je skvělá tepelná odolnost. Díky své struktuře dokáže účinně zabraňovat úniku tepla z domu, což vám pomůže udržet příjemnou teplotu a snížit spotřebu energie potřebnou na vytápění.

Další výhodou foukané izolace je odolnost vůči vlhkosti a plísním. Díky své hydrofobní povaze se foukaná izolace nevsákne vodu a neposkytuje tak ideální podmínky pro vznik plísní a hniloby.

Zateplení foukanou izolací je také velmi rychlý a efektivní proces. Díky speciální technice foukání lze izolovat i obtížně přístupná místa a dosáhnout tak kompletního zateplení domu bez velkých stavebních úkonů.

Celkově lze tedy říci, že zateplení foukanou izolací je skvělým způsobem, jak zlepšit energickou náročnost rodinného domu.

Foto – Foukaná izolace Příbram

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?