Foukaná izolace Přeštice 2

Tentokrát jsme od našeho stálého zákazníka dostali za úkol zateplit sklad provozovny. Samotné zateplení skladovací haly foukanou izolací je proces, který má mnoho výhod. Jednou z hlavních výhod je snadná instalace. Foukaná izolace se aplikuje pomocí speciálního zařízení např. od výrobce X-floc, které za pomoci dvojici ventilátorů generuje vzduchový proud, který dopraví izolaci z nákladního automobilu až na samotné místo zateplení. Tento proces je rychlý a efektivní, což šetří čas a náklady na instalaci.

Další výhodou foukané izolace je její schopnost vyplnit i nepravidelné a obtížně přístupné prostory. Díky tomu je možné dosáhnout úplného a rovnoměrného zateplení haly bez nežádoucích mezer a úniků tepla.

Foukaná izolace je také odolná vůči vlhkosti a plísním. Materiály používané pro foukanou izolaci mají schopnost odvádět vlhkost a zabraňovat tvorbě plísní. To je obzvláště důležité v skladovacích halách, kde je často vysoká vlhkost způsobená skladovanými materiály.

Další výhodou foukané izolace je zlepšení akustického prostředí uvnitř haly. Izolační materiály absorbují zvukové vlny a snižují tak hluk způsobený provozem v hale. To je výhodné zejména v případech, kdy se v hale nachází stroje nebo provádí se manipulace se zbožím.

Zateplení skladovací haly foukanou izolací přináší také energetické úspory. Izolace snižuje tepelné ztráty z haly a pomáhá udržovat stabilní teplotu uvnitř. To vede k nižším nákladům na vytápění a chlazení haly a snižuje energetickou spotřebu.

Celkově lze říci, že zateplení skladovací haly foukanou izolací je efektivní způsob, jak snížit tepelné ztráty, zlepšit energetickou účinnost a vytvořit lepší pracovní prostředí uvnitř haly.

Galerie – Foukaná izolace Přeštice

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?