Foukaná izolace Praha. V posledních několika letech můžeme vidět oblibu v přestavbě půdních prostorů na bydlení. Takové byty jsou exkluzivní hlavně z architektonického hlediska. Tyto přestavby nesou také však i svá rizika. Investorem je ve většině případů stavební firma, pro kterou je důležitý výsledný zisk. V některých případech se dokonce stává, že tepelná izolace neodpovídá dnešnímu standardu. Dalším problémem u těchto bytů je jejich akustika.

Majitel půdního bytu v pražských Holešovicích nás požádal o pomoc s akustickým problémem, kdy se zvuky ze sousedního bytu ve velkém přenášely do jeho bytu. V sádrokartonovém stropě nad ložnicí jsme udělali aplikační otvor a následně zjistili, že se tam nachází dutina, která není zaizolována. Zároveň je součástí tohoto prostoru je i sousedova zeď, vytvořena z SDK systému. Při aplikaci jsme použili izolaci na bázi celulózy od výrobce Steico. Byt se nachází v nejvyšším patře 50m nad zemí s čím si náš aplikační Krendl hravě poradil a dopravil izolaci na své místo.

Foukaná izolace Praha – galerie

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?