Název zakázkyzateplení vazníkové střechy Plzeň
Použitý typ izolaceminerální skelná izolace
Plocha k zateplení275 m2

Koncem roku jsme realizovali zakázku na zateplení vazníkové střechy novostavby rodinného domu foukanou izolací v obci Všeruby (okres Plzeň-sever).

V tomto případě majitele kladli velký důraz na tepelně – izolační vlastnosti izolace. Po konzultaci s investory jsme použili k zateplení foukanou minerální skelnou izolaci od výrobce Ursa, s výškou izolace 30cm (s aplikační výškou izolace jsme se dostali na 35cm). Tento typ izolace má vynikající protipožární, akustické a v neposlední řadě i tepelněizolační vlastnosti. Důležitou vlastností této izolace je i její dobrá propustnost vodních par.

Celková zateplovaná plocha RD byla 275m2 s celkovou váhou izolace 2700 kg. Zatížení izolace na sádrokartonový strop je v tomto případě 9,8 kg na 1m2.

Zateplení vazníkové střechy foukanou izolací

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?