V Plzeňském kraji jsme provedli dodatečné zateplení místního kulturního domu izolací Knauf Supafil Loft Pro.

Knauf Supafil Loft Pro je foukaná izolace vhodná pro zateplení střech a podkroví. Je to skvělá volba i pro dodatečné zateplení nemovitosti, protože tato izolace poskytuje vysokou tepelnou izolaci a zlepšuje energetickou účinnost budovy.

Při použití foukané izolace Knauf Supafil Loft Pro doporučuji postupovat následovně:

  • 1.⁠ ⁠Odborná konzultace: Před zahájením prací se poraďte s odborníky na zateplování budov, kteří vám mohou poskytnout informace o správném použití izolace Knauf Supafil Loft a doporučit optimální tloušťku pro dosažení požadované tepelné izolace.
  • 2.⁠ ⁠Příprava prostoru: Před aplikací foukané izolace je důležité připravit prostor tak, aby byl připravený pro aplikaci izolace.
  • 3.⁠ ⁠Aplikace izolace: Aplikace Knauf Supafil Loft Pro se provádí foukáním do stěn, stropů či podlah. Vhodným způsobem je využít profesionální firmu s odpovídajícím vybavením pro provedení této práce.
  • 4.⁠ ⁠Kontrola kvality: Během aplikace izolace je důležité průběžně kontrolovat objemovou hmotnost izolace, kvalitu provedených prací a zajistit rovnoměrné pokrytí celé plochy, aby nedocházelo k únikům tepla.

S dodržením těchto kroků by mělo zateplení nemovitosti foukanou izolací Knauf Supafil Loft Pro proběhnout úspěšně a přinést vám výrazné úspory na energiích a zlepšení tepelné pohody ve vašem domě.

Fotogalerie – Foukaná izolace Plzeň

Fotogalerie – Foukaná izolace Plzeň

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?