Foukaná izolace Pardubický kraj. Pro našeho zákazníka jsme zrealizovali zateplení sedlové střechy. Pro zateplení sme sa rozhodli použiť foukanou izolaci Ursa Pure Floc. Tá je vyrobená z minerální vlny bez obsahu formaldehydu a pojiv. Má široké spektrum využitia a vhodné je do nových i stávajících otevřených i uzavřených podkroví, na půdu, ale také do podhledů, dutin a dalších různých střešních konstrukcí. 

Foukanou izolaci jsme aplikovali na parotěsnou fólii, která byla vyztužena latěmi v rozestupech 50-60cm. Aplikovali jsme izolaci s objemovou hmotností 18kg/m3 při požadované výšce izolace 30cm jsme se dostali na aplikační výšku 40cm. Foukaná izolace se při aplikaci provzdušňuje natolik, že její aplikační výška je vyšší, než je požadovaná výška izolace.

Foukaná izolace Pardubický kraj – galerie

Foukaná izolace Ursa Pure Floc a její tepelně technické vlastnosti mají dokonalou schopnost zaplnit i ty najmenší dutiny v rámci stavebních konstrukcí. To vše je ještě podpořeno ideální vlastnosti pro aplikaci foukáním. Díky této efektivní technice instalace je zaručena nejenom rychlost, ale také dosažení špičkové kvality zateplení.

Díky paropropustnosti je umožněna přirozená cirkulace vzduchu, což je klíčové pro udržení zdravého mikroklimatu. Tenhle typ izolace je také odolný proti plísním a znehodnocení, nehnije ani se nerozkládá.

Bez umělých příměsí a chemikálií je tento materiál zdravotně nezávadný, což je klíčové pro udržení bezpečného prostředí pro obyvatele a uživatele budovy.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?