Foukaná izolace Olomouc. U našeho dalšího zákazníka jsme provedli zateplení rodinného domu foukanou izolací v Olomouckém kraji. Jednalo se o velikost domu 200m2 s požadovanou výškou izolace 35cm. Po zkoušce objemové hmotnosti, kterou provádíme před každou realizací zateplení jsme se dostali na aplikační výšku izolace 45cm. Pro aplikaci jsme použili foukanou izolaci Knauf Supafil Loft s objemovou hmotností 16 kg/m3. Izolace Knauf se vyznačuje nízkou třídou sesedání, třídou reakce na oheň A1 a nízkou objemovou hmotnosti.

Foukaná izolace Olomouc – video

Co jsou to vlastně třídy reakce na oheň? Tento údaj určuje, jak daný materiál příspívá k šíření požáru. Stavebné materiály se řadí do několika tříd, od nehořlavých až po materiály, které nemohou být klasifikovány do žádné skupiny. Doplnková klasifikace (s1, s2, s3) určuje tvorbu kouře u daných materiálů.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?