Foukaná izolace Náchod. Zateplení bytové domu v Náchodě. Při revitalizaci městského bytového domu jsme provedli zateplení pultové střechy. Ve střeše byl vytvořen servisní vlez, skrz který jsme se dostali do dutiny střechy. Požadavkem objednavatele byla požadovaná výška izolace 30 cm. Při aplikaci objemové hmotnosti 18kg/m3 byla finální výška izolace 40cm. Požadavkem byla lehká izolace s nejlepší třídou reakce na oheň. Proto výběr padl na foukanou skelnou izolaci Ursa Pure Floc. Zateplení jsme provedli v průběhu několika hodin.

Zateplení provádíme na rodinných domech, bytových domech, chatách i komerčních stavbách. Naše nabídka obsahuje 7 druhů izolace, podle potřeb a požadavků konkrétní stavby a zákazníka. Pokud nevíte, který typ izolace je pro vás vhodný, kontaktujte nás nebo vyplňte formulář pro zaslání cenové nabídky a společně vybereme vhodné řešení.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?