Foukaná izolace Mělník. Zateplení rodinného domu foukanou izolací Knauf Supafil Loft. Foukaná izolace je v posledních letech hodně žádoucí izolací. Náš zákazník si tuto izolaci vybral hlavně z důvodu nízké objemové hmotnosti, nízkého zatížení stropu ze sádrokartonu, třídě sesedání S1 a třídě nehořlavosti A1. Velikost zateplované plochy byla 150m2 s požadovanou výškou izolace 35cm.

Knauf Supafil® Loft 045 je minerální foukaná izolace z minerální vlny bez obsahu pojiva. Je určena k nafoukání do nových i stávajících otevřených podkrovních, půdních prostor. Supafil® Loft 045 má optimální tepelně technické vlastnosti, vynikající schopnost vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích a ideální vlastnosti pro aplikaci foukáním. Kromě rychlé instalace tím zajišťuje také dosažení maximální kvality zateplení.

Vlastnosti:

  • Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti  0,045 W/m·K
  • Sesedání ≤ 1,0
  • Faktor difuzního odporu 2-15
  • Objemová hmotnost je od 12 – 35 kg/m³

Galerie – Foukaná izolace Mělník

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?