Foukaná izolace Louny. V tomto domě jsme provedli zateplení foukanou izolaci na bázi skelné vaty Ursa Pure Floc. Při srovnání všech izolací se majitel domu rozhodl pro tento typ hlavně z důvodu nízké objemové hmotnosti a tím i menšího zatížení sádrokartonového stropu, nejlepší třídě reakce na oheň A1 a nízké třídě sesedání do 10%. Před aplikací jsme provedli měření objemové hmotnosti, kdy jsme aplikovali izolaci s hmotností 18kg/m3. Po tomto měření jsme zjistili, že při požadované výšce 30cm byla aplikační výška izolace 45cm. Tím jsme zákazníkovi mohli garantovat parametry izolace, které od nás požadoval. Zateplení jsme zrealizovali za zvýhodněnou cenu a to spojením zateplení rodinného domu jiného zákazníka v tomto kraji.

Foukaná izolace Louny – fotogalerie

Foukanou izolaci lze aplikovat téměř v jakémkoliv prostoru. Běžně provádíme aplikaci do vodorovných dutin, například izolace foukaná mezi trámy), do kolmých dutin (příčky), šikmých dutin (podkroví, šikmé části střechy). Izolace může být aplikovaná i do volného prostoru, například na pochozí i nepochozí půdě.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?