Foukaná izolace Liberecký kraj. U této realizace jsme provedli zateplení monolitového betonového domu. Izolaci Isover InsulSafe jsme aplikovali na sádrokartonový strop s parotěsnou fólií. Tato izolace je vynikající volbou díky své odolnosti vůči vlhkosti a plísním. Je navržena tak, aby si zachovávala své vlastnosti i v prostředí s vyšší vlhkostí, což je klíčové pro udržení kvality a životnosti izolace. Díky této vlastnosti budete mít jistotu, že vaše stavební konstrukce bude chráněna před nežádoucími účinky vlhkosti a vznikem plísní.

Po aplikaci správné objemové hmotnosti se izolace provzdušnila na aplikační výšku, která byla o 10cm vyšší, než byla požadovaná výška izolace.

Při navržení výšky izolace byli kladen důraz na nízkou objemovou hmotnost izolace a co nejlepší tepelně izolační vlastnosti. Před každou aplikací pečlivě provádíme test objemové hmotnosti na místě provedení. Můžete si být jisti, že náš tým zajistí, že do vaší střešní konstrukce, podlahy nebo příčky bude nafouknuta přesně požadovaná objemová hmotnost. Tímto opatřením zajišťujeme, že předcházíme sedání izolace a dalším potenciálním komplikacím.

Pro výběr výšky izolace a výpočet tepelného odporu využijte naši kalkulačku tepelného odporu. Po nafoukání izolace zákazník izolaci zamáčknul, na vazníky nainstaloval kontralatě, kterými vytvořil dutiny mezi izolací a budoucí podlahou z OSB desek.

Foukaná izolace Liberecký kraj – galerie

Video z realizace

Zde si můžete prohlédnout video z realizace zateplení monolitového betonového domu, kde jsme foukanou izolaci aplikovali na sádrokartonový strop s parotěsnou fólií.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?