Zateplení rodinného domu s vazníkovou střechou ve městě Liberec v Libereckém kraji. Zákazník požadoval izolací s nejnižší hmotnosti, proto jsme pro zateplení RD v Liberci použili izolaci Knauf Supafil Loft. Vybraná izolace má zatížení 6,4kg/m2 při výšce izolace 40cm. Velikost zateplované plochy byla 175m2, požadovaná výška izolace byla 40 cm i tentokrát jsme se při objemové hmotnosti 16 kg/m3 dostali na aplikační výšku izolace 50 cm.

Foukaná izolace Liberec – galerie

Foukaná izolace Liberec – vlastnosti použité izolace

Knauf Supafil® Loft 045 je minerální foukaná izolace z minerální vlny bez obsahu pojiva. Je určena k nafoukání do nových i stávajících otevřených podkrovních, půdních prostor. Supafil® Loft 045 má optimální tepelně technické vlastnosti, vynikající schopnost vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích a ideální vlastnosti pro aplikaci foukáním. Kromě rychlé instalace tím zajišťuje také dosažení maximální kvality zateplení.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?