Foukaná izolace Kutná Hora. Zateplení mezistropní dutiny RD v obci Horušice v okrese Kutná Hora. Velikost zateplené plochy byla 100 m2 s výškou dutiny 25 cm, o objemové hmotnosti izolace 52 kg/m3. Při zateplení jsme použili čedičovou vatu o celkové hmotnosti 1300 kg. Výrobce čedičové vaty Rockwool.

Foukaná izolace Kutná Hora – vlastnosti izolace Steico Floc

Foukaná izolace Steico Floc je vysoce kvalitní izolační materiál, který nabízí výjimečné tepelné vlastnosti a výhody udržitelnosti. Steico Floc, vyrobený z přírodních dřevěných vláken, je určen pro účinnou a ekologickou izolaci budov.

Jednou z klíčových výhod foukané izolace Steico Floc je její vynikající tepelná vodivost. Díky dřevěným vláknům s vysokou hustotou účinně snižuje přenos tepla a poskytuje vynikající izolační vlastnosti. To pomáhá udržovat příjemnou vnitřní teplotu a snižuje spotřebu energie na vytápění a chlazení.

Kromě tepelného výkonu je foukaná izolace Steico Floc známá také svou udržitelností. Je vyrobena z obnovitelných a odpovědně získaných dřevěných vláken, což zajišťuje minimální dopad na životní prostředí. Výrobní proces Steico Floc zahrnuje minimální spotřebu energie a neuvolňuje škodlivé emise, což z něj činí udržitelnou volbu izolace.

Foukaná izolace Steico Floc nabízí také vlastnosti regulace vlhkosti. Dřevěná vlákna mají vlastní schopnost absorbovat a uvolňovat vlhkost, což pomáhá regulovat úroveň vlhkosti v budově. To zabraňuje kondenzaci a snižuje riziko růstu plísní a plísní, což přispívá ke zdravějšímu vnitřnímu prostředí.

Foukaná izolace Steico Floc se navíc snadno instaluje – což bylo výhodou i u realizace – foukaná izolace Kutná Hora. Může být účinně foukán do dutin, podkroví a dalších těžko dostupných oblastí pomocí specializovaného vybavení. To umožňuje rychlou a bezproblémovou instalaci, šetří čas a náklady na práci.

Celkově foukaná izolace Steico Floc poskytuje vynikající tepelný výkon, výhody udržitelnosti, regulaci vlhkosti a snadnou instalaci. Je spolehlivou volbou pro zateplení budov, nabízí energetickou účinnost, komfort a šetrnost k životnímu prostředí.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?