Naším cílem bylo tentokrát šumavské město Klatovy, protože nás oslovil zákazník s požadavkem na zateplení rodinného domu se střechou z příhradových vazníků a sádrokartonového stropu. Po zvážení všech možností si nakonec zvolil foukanou izolaci Isover InsulSafe, která je právě navržena pro zateplení stropů a dutinových konstrukcí. Byla to správná volba, jelikož tento produkt je ideální pro novostavby, ale také pro renovace budov, které potřebují dodatečné zateplení stropů. Hlavní výhodou této izolace, která ji předurčuje k používání ve střešních prostorách, je její nízká hmotnost. Nezatěžuje tak konstrukci střechy jako jiné izolace.

Foukaná izolace Klatovy – galerie

Požadovaná výška izolace byla 30cm. Při aplikování izolace s objemovou hmotností 16kg/m3 se izolace z důvodu foukání a dokonalého rozmělnění provzdušnila na aplikační výšku 40cm. Ďalšou z výhod izolace Isover InsulSafe je nejlepší třída sesedání S1, je však nutno dodat, že po montáži izolace nelze po materiálu chodit, aby nesesedal.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?