Pro zateplení rodinného domu jsme aplikovali foukanou izolaci na bázi skelné vaty od výrobce Isover. Izolace Isover InsulSafe má nízkou objemovou hmotnost s nízkou třídou sesedání. Izolaci jsme aplikovali na sádrokartonový strop o velikosti 170m2 a celková aplikace trvala 3 hodiny. Z požadované výšky izolace jsme se při objemové hmotnosti 16kg/m3 dostali na aplikační výšku, která byla o 10cm vyšší.

Proč padla volba na Isover InsulSafe?

Isover InsulSafe® je sypký izolační materiál vyrobený z anorganických a chemicky neutrálních složek, které neobsahují žádné korozivní prvky. Jednou z hlavních výhod tohoto materiálu je jeho bezzápachovost a schopnost neposkytovat živnou půdu pro plísně.

Mezi hlavní vlastnosti foukané izolace Isover InsulSafe® patří efektivní tlumení hluku, což přispívá k vyššímu komfortu v obytných prostorech. Izolace se aplikuje velmi rychle, což urychluje stavební práce a snižuje náklady. Po instalaci usedne méně než 1 %, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a efektivitu.

Fotogalerie – Foukaná izolace Kladno

Video – foukaná izolace Kladno

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?