Požadavkem našeho zákazníka v Jihlavě bylo zateplit pultovou střechu. Povrch střechy pokrývaly asfaltové pásy s prkenným záklopem. Do střechy jsme vytvořili vstupní otvor, skrz který jsme se dostali do nízké dutiny o výšce 35-40cm. Za pomoci aplikačního příslušenství xfloc jsme aplikační hadici zavedli i do nižších míst, kam jsme se fyzicky nedostali.

Pro zateplení jsme použili izolaci Knauf Supafil Loft s nízkou objemovou hmotností a s třídou sesedání S1. Třída reakce na oheň izolace Knauf je A1.

Proč jsme vybrali Knauf Supafil Loft?

Knauf Supafil Loft foukaná izolace má mnoho vynikajících vlastností. Především účinně tlumí hluk, což přispívá k vyššímu komfortu v obytných prostorech. Jednou z jejích hlavních výhod je vysoká rychlost aplikace, což zkracuje dobu instalace a snižuje náklady. Na rozdíl od některých jiných izolačních materiálů nesedá a zůstává na svém místě, což zajišťuje dlouhodobou efektivitu.

Další důležitou vlastností je její nehořlavost, což zvyšuje bezpečnost budov. Izolace je také 100% recyklovatelná, čímž přispívá k ochraně životního prostředí. Je odolná proti vlhkosti, což zabraňuje tvorbě plísní a jiných škodlivých mikroorganismů.

Při aplikaci nepráší, což je výhodné pro čistotu a zdraví pracovníků. Knauf Supafil Loft nezatěžuje konstrukci střechy jako jiné izolační materiály, díky své nízké hmotnosti. Tato bílá izolace je také příjemná na dotek, což usnadňuje manipulaci během instalace.

Fotogalerie – foukaná izolace Jihlava

Video – foukaná izolace Jihlava

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?