Foukaná izolace Jičín. Nedávno jsme dokončili zateplení rodinného domu v Jičíně pro našeho spokojeného zákazníka. Pro tento projekt jsme zvolili foukanou izolaci od renomovaného výrobce Isover, což se ukázalo jako skvělá volba. Náš zákazník si přál dosáhnout výšky izolace 30 cm, což je standardní měření pro mnoho izolačních projektů. Isover InsulSafe je znám svou flexibilitou a schopností efektivně se přizpůsobit požadované tloušťce izolace. Díky správné objemové hmotnosti izolace se podařilo dosáhnout aplikační výšky 40 cm. Tato vyšší výška izolace je klíčem k dosažení lepšího tepelného odporu, což znamená, že váš domov bude lépe izolován proti teplotním výkyvům.

Nízká třída sesedání S1 znamená, že se izolace po aplikaci velmi málo usazuje. To zajišťuje, že izolační vrstva zůstane efektivní a zachová si své tepelné izolační vlastnosti i po dlouhých letech. Dalším důležitým aspektem je třída reakce na oheň, která u Izover InsulSafe dosahuje hodnoty A1, což znamená nehořlavost. To je klíčový faktor pro bezpečnost a ochranu nemovitosti.

Foukaná izolace Jičín – galerie

Foukaná izolace Jičín – video z realizace

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?