Pro našeho zákazníka jsme provedli dodateční zateplení. Na stávající starou a slehlou izolaci, která vykazovala chyby v podobě tepelných mostů, jsme aplikovali novou foukanou izolaci. Nová vrstva foukané izolace vytvořila celistvou vrstvu izolace bez tepelných mostů. Pro zateplení jsme zvolili izolaci Isover InsulSafe. Izolaci Isover jsme při správné objemové hmotnosti aplikovali s aplikační výškou o 10cm vyšší, než byla požadovaná výška izolace.

Foukaná izolace ISOVER Insulsafe má několik vynikajících vlastností. Tlumí hluk, umožňuje vysokou rychlost aplikace, po instalaci vykazuje usednutí méně než 1%, nehoří (tř. A1), je 100% recyklovatelná, odolná proti vlhkosti a plísním, nepráší při aplikaci a nezatěžuje konstrukci střechy jako jiné izolace. Tato bílá izolace je také příjemná na dotek.

Fotogalerie – foukaná izolace Česká Lípa

Video – foukaná izolace Česká Lípa

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?