Foukaná izolace cena. V tomto případě jsme pro našeho zákazníka zrealizovali zateplení dvou rodinných domu. Cenu za zateplení nelze paušalizovat a proto každou realizaci zateplení naceňujeme individuálně.

V případě, že Vaše zateplení je menších rozměru, snažíme se cenu za zateplení snížit spojením Vašeho zateplení ze zateplením našeho zákazníka ve Vašem kraji. Zateplení sedlové střechy dřevostavby v Uherčicích u Hustopečí.

Jak probíhalo zateplení?

Pro zateplení jsme použili celulózovou izolaci Steico Floc. Celková váha izolace byla 675kg.

Výhodou této izolace je fakt, že nepodléhá plísni a hnilobě, což zajišťuje dlouhodobou ochranu vašeho domu před škodlivými vlivy vlhkosti. Díky svému procesu aplikace je možné zateplovat i za běžného provozu domácnosti, což minimalizuje rušení a umožňuje pohodlnou realizaci bez zbytečného vyčkávání.

Další výhodou je fakt, že při použití foukané izolace nevzniká odpad a odřezky, což usnadňuje čistotu na pracovišti a snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Rychlá návratnost investice je dalším důležitým faktorem, kterým se tato izolace vyznačuje. Díky úsporám v nákladech na vytápění a chlazení se náklady na izolaci rychle amortizují.

Fotogalerie – foukaná izolace cena

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?