Dřevostavba s materiálem STEICO je skvělým řešením. Tohle jsou 3 hlavní výhody

Každá stavba z masivu nebo dřevostavba se díky materiálům od společnosti STEICO může proměnit v ekologické obydlí. Vynikající izolační vlastnosti těchto materiálů vám mohou pomoci ke snížení nákladů na topení.

dřevostavba s materiály od STEICO

Skupina STEICO patří mezi přední světové výrobce tepelně izolačních materiálů z dřevěných vláken. Vyvíjejí, vyrábějí a prodávají ekologicky šetrné produkty na stavbu z obnovitelných surovin. Jako jediný výrobce v tomto odvětví nabízí integrovaný stavební systém, který kombinuje inovativní dřevěné konstrukce s ekologickými izolačními materiály. Konstrukční prvky tohoto systému zahrnují lepené lamelové dýhy (STEICO LVL) a I-nosníky. Mezi izolační materiály patří pružné a stabilní tepelné izolační desky vyrobené z dřevních vláken a foukaná izolace z dřevních vláken a celulózy. K systému také patří těsnící výrobky pro plášť budovy.

Dřevostavba a nosníky od STEICO

Od společnosti STEICO umíme klientům Ekoizolace nabídnout I-nosníky STEICO, které jsou složeny ze dvou částí a to ze štíhlé stojiny, která je vyrobena ze stabilních dřevovláknitých desek a dohromady je spojena dvěma pásnicemi.

Mezi hlavní výhody nosníků můžeme zařadit to, že neschnou a nekroutí se. Klasické trámy ze suchého masivního dřeva jsou náchylné ke zkroucení a smrštění v důsledku vysychání. Když takováto dřevostavba během užívání vyschne, trám, který například měří 240 mm může časem ztratit i 5 mm ze své výšky. I-nosníky STEICO se však v tomto odlišují a díky jedinečné technologii výroby a průřezu vynikají mimořádnou stabilitou a jak již bylo zmíněno, nepodléhají smršťování a kroucení.

Lepené vrstvené dřevo a dřevostavba

Našim zákazníkům umíme nabídnout také lepené vrstvené dřevo od společnosti STEICO. To je vyráběno z jehličnaté kulatiny bez kůry. Klády se změkčují ve speciálních kádích, které jsou napuštěny horkou vodou a následně se obkročmo krájejí. Takto se vyrábějí jednotlivé dýhy, ty se následně suší, třídí, lepí, lisují a poté se oříznou na konečné rozměry.

Našim klientům tak umíme nabídnout materiál, který patří mezi nejstabilnější na světě. Výrobek je složen z několika vrstev borových a smrkových dýh, které jsou slepeny dohromady. Při výrobě jsou odstraňovány vady dřeva, takže výsledný materiál je s téměř homogenním průřezem.

Moderní dřevostavba se stavebním systémem STEICO

Moderní dřevostavba vyžaduje nosnost, přesnost a energetickou účinnost. Tam, kde obyčejné dřevo naráží na své limity, inovativní materiály nabízejí nové možnosti pro perspektivní řešení.

Již více než 35 let společnost STEICO zdokonaluje dřevo jako přírodní materiál pro inovativní materiál pro moderní dřevostavbu. Snaží se o zachovávání pozitivních vlastností dřeva jako přírodního produktu a vytvořili tak jedinečný stavební systém, který je inovativní, ekologický a zaměřený na zdravý život.

Kromě foukané izolace od společnosti STEICO umíme našim zákazníkům zajistit kompletní vybavení pro dřevostavbu, které patří mezi světovou špičku.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?