Zateplení dutiny v podlaze o velikosti 70 m2 a výšce 20 cm. Aplikace foukané izolace probíhala v Úvalech u Prahy. Před realizací jsme provedli zkoušku objemové hmotnosti a aplikační stroj jsme nastavili na objemovou hmotnost 40 kg/m3. Celková váha celulózové izolace od výrobce Steico byla 555 kg. 

Dodatečné zateplení podlahy foukanou izolací

Rekonstrukce a stavební zásahy do hotových staveb jsou často nepříjemné a mnoho lidí se jim snaží vyhnout. Situace není jiná ani v případě dodatečného zateplování. Vzhledem ke stále rozšířenému zateplení deskovým materiálem nebo izolacemi v rolích, bývá dodatečné zateplení některých prostor nepředstavitelné.

Tuto situaci poměrně hladce řeší právě dodatečné zateplení foukanou izolací. Při takovém úkonu je zásah do běžné provozu domácnosti téměř minimální. Stačí malý otvor na vybraných místech, kterým se izolace nafouká do vybrané dutiny – takto lze provést například i dodatečné zateplení podlahy. Nemusíte se tak bát, že by byl celý dům nebo byt najednou vzhůru nohama. Výhodou je i to, že foukaná izolace se daleko efektivněji dostane do členitých prostor, kam se deskový materiál nebo materiál v rolích jednoduše umístit nedá.

Dodatečné zateplení podlahy – galerie

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?