Chcete ušetřit na energiích, a ještě získat zajímavé dotace? Vsaďte na foukanou izolaci vašeho domu

Nová zelená úsporám

Nejspíše každý z vás si všímá současné nestabilní situace v oblasti energií, která již zavařila velkému množství rodin. Situace není vůbec jednoduchá, ale dá se proti ní celkem úspěšně bojovat. Stačí vsadit na vhodné procesy zajišťující výrazné úspory a zároveň otevírající cestu k vysokým dotacím. Jak na to?

Vše začíná u nového dotačního programu s názvem Nová zelená úsporám. Ten se zaměřuje převážně na rodinné domy a jeho cílem je zajištění menší energetické náročnosti jednotlivých domácností. Výsledkem je tudíž nejen zlepšení zatěžovaného životního prostředí, nýbrž i výrazné úspory pro zúčastněné rodiny.

Chcete ušetřit na energiích, a ještě získat zajímavé dotace? Vsaďte na foukanou izolaci vašeho domu - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Pro získání vymezené částky je potřeba dopřát svému bydlení nejmodernější úsporné zateplení střechy, jímž je v současnosti foukaná izolace. Její výhodou je velmi rychlé a nenáročné provedení, solidní ochranné a tepelněizolační vlastnosti, přičemž vás bude zajímat i příznivá cena oproti konvenčním způsobům zateplení.

Kompletní podmínky poskytnutí podpory „Nová zelená úsporám“ si můžete prostudovat v tomto souboru:

Jak na to?

Základem všeho je nalezení spolehlivé a ověřené společnosti zaměřující se právě na tuto oblast. Třeba naše foukaná izolace sklízí samé pozitivní recenze mezi zákazníky po celé zemi a stává se stále populárnějším řešením pro všechny druhy střech. To vše je možné díky použití nejmodernějších materiálů, mezi které se řadí například minerální vlna Knauf Supafil Loft.

nova zelena usporam - foukana izolace stropu, pudy, strechy
Chcete ušetřit na energiích, a ještě získat zajímavé dotace? Vsaďte na foukanou izolaci vašeho domu - Ekoizolace - ekologické foukané izolace

Celý princip foukání zajišťuje stoprocentní ochranu bez nepříjemných holých mezer, jako tomu bývá u klasických druhů zateplení. Zároveň se dočkáte vysoké odolnosti a dlouhodobé bezúdržbové životnosti výsledné ochrany. V kombinaci s poměrně nízkou cenou a pouhými několika hodinami práce se není čemu divit, že se stává daný způsob stále populárnějším.

Následně přichází čas na podání žádosti o výše probíranou dotaci. Na internetových stránkách novazelenausporam.cz pohodlně vyhledáte a stáhnete všechny potřebné formuláře k vyplnění a odeslání. Samozřejmě bude nutné doložit veškeré náležitosti týkající se proměny vašeho bydlení, k čemuž budete muset zavolat oprávněné osoby.

Není to nic složitého

Nemusíte se obávat, protože se nejedná o nic příliš složitého, přičemž výsledek opravdu stojí za to. Podle vykonané práce a rozsahu veškerých změn můžete očekávat obdržení částky od třiceti tisíc až po šest set padesát tisíc korun. K tomu ještě připočtěte následné menší výdaje za vytápění a chlazení, takže se ve výsledku bavíme o vážně zajímavé příležitosti pro všechny majitele domů.

Určitě se tedy nezapomeňte podívat na zmíněné internetové stránky, prohlédnout si nejrůznější možnosti a zjistit si veškeré potřebné informace k pohodlnému získání dotace. Bojujte proti současné nelehké situaci a nenechte se zaskočit.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?