Celulóza Steico Floc

Celulóza Steico Floc. Foukanou izolaci nakupujeme ve velkém množství, proto Vám můžeme nabídnout jednu z nejnižších cen zateplení. 

Celulóza od výrobce Steico je ekologický izolační materiál z recyklovaného papíru obohacený o přísady, které zpomalují hoření a zabraňují biologické degradaci. Steico Floc je vysoce kvalitní izolace díky moderní výrobní technologii. Vyznačuje se vynikajícími izolačními vlastnostmi v zimě a díky velké měrné teplené kapacitě výbornou ochranou proti horku v létě. Vysoce difúzně otevřená izolace pro vyšší bezpečnost konstrukce.

Celulóza Steico Floc – co to vlastně je a jaké má vlastnosti?

Foukaná izolace Steico Floc je vysoce kvalitní izolační materiál, který je speciálně navržen pro efektivní a efektivní izolaci budov. Steico Floc, vyrobená z přírodních dřevěných vláken, nabízí řadu parametrů, vlastností a výhod, které z něj činí žádoucí volbu pro izolační aplikace.

Jedním z klíčových parametrů foukané izolace Steico Floc je její vysoká tepelná vodivost. S hodnotou lambda kolem 0,040 W/mK poskytuje vynikající tepelně izolační výkon. To znamená, že účinně snižuje přenos tepla, pomáhá udržovat příjemné vnitřní teploty a snižuje spotřebu energie na vytápění a chlazení.

Z hlediska vlastností je celulóza Steico Floc známá pro své výjimečné schopnosti regulace vzduchu a vlhkosti. Dřevěná vlákna v izolačním materiálu mají vlastní strukturu s otevřenými póry, která umožňuje absorpci a uvolňování vlhkosti. Tato vlastnost pomáhá regulovat úroveň vlhkosti v budovách, zabraňuje kondenzaci a snižuje riziko růstu plísní a plísní.

Další pozoruhodnou vlastností Steico Floc je její akustická izolace. Hustá dřevěná vlákna účinně pohlcují zvukové vlny a snižují přenos hluku mezi místnostmi a podlahami. To přispívá k tiššímu a pohodlnějšímu vnitřnímu prostředí, takže je ideální volbou pro oblasti, kde je důležitá kontrola zvuku, jako jsou kanceláře, školy a obytné prostory.

Jednou z hlavních výhod použití foukané izolace Steico Floc je její ekologická šetrnost. Vyrábí se z obnovitelných a udržitelných dřevěných vláken pocházejících z odpovědně obhospodařovaných lesů. Výrobní proces zahrnuje minimální spotřebu energie a neprodukuje škodlivé emise, což z něj dělá možnost izolace s nízkým dopadem. Steico Floc je navíc biologicky odbouratelný a recyklovatelný, což dále posiluje jeho ekologické vlastnosti.

Foukaná celulóza Steico Floc nabízí také vynikající protipožární ochranu. Je ošetřena přírodními retardéry hoření, které zabraňují šíření plamenů a poskytují větší bezpečnost a klid. Díky tomu je spolehlivou volbou pro zlepšení požární odolnosti budov a ochranu obyvatel v případě požáru.

Celulóza Steico Floc – aplikace

Instalace Steico Floc je pohodlná a efektivní. Pomocí specializovaného zařízení ji lze snadno foukat do dutin, podkroví a dalších těžko dostupných míst. Volně sypaná povaha izolačního materiálu zajišťuje, že vyplňuje dutiny a mezery a poskytuje bezešvou a účinnou izolační vrstvu. Proces instalace je rychlý a vyžaduje minimální narušení obyvatel budovy.

Foukaná izolace Steico Floc navíc přispívá ke zlepšení kvality vzduchu v interiéru. Jedná se o přírodní izolační materiál bez chemikálií, což znamená, že neuvolňuje do vzduchu žádné škodlivé těkavé organické sloučeniny (VOC – volatile organic compound). To je zvláště výhodné pro osoby s respirační citlivostí nebo alergiemi.

Stručně řečeno, celulóza Steico Floc nabízí působivé parametry, vlastnosti a výhody pro izolační aplikace. Jeho vysoká tepelná vodivost, vynikající regulace vzduchu a vlhkosti, akustické izolační vlastnosti, ekologická šetrnost, požární ochrana, snadná instalace a pozitivní vliv na kvalitu vnitřního ovzduší z něj činí všestrannou a žádoucí volbu pro energeticky účinné a udržitelné budovy.

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?