Celulóza a sedavost

Celulóza a sedavost. Zajímá nás i to, jak vypadá naše práce po několika letech. Tady máme příklad bungalovu 4kk. Zastavěná plocha 175m2, Aplikovalo se tady 50cm celulózy. Při správné aplikaci a správně navržené objemové hmotnosti, byla sedavost v tomto případě menší než 7%, kdy jsme se po 5 letech sedavosti dostali na hodnotu 47cm. 

Jeden z nejdůležitějších parametrů je nejen tloušťka izolace, ale i její objemová hmotnost. Díky správné navržené objemové hmotnosti se předejde extrémní sedavosti materiálu.

Proto při poptávce u aplikačních firem se zajímejte ne jenom o tloušťku izolace, ale i o její celkovou hmotnost.

 Parametry domu: 

zastavěná plocha: 175m2, dispozice: 4kk střecha: konstrukce vazníky krytina: černý plech Satjam vytápění: el.kabely chlazení: klimatizace v centrální místnosti ohřev teplé vody: bojler 200L zateplení fasády: 28cm zateplení podlahy: 27cm zateplení stropu: 50cm foukaná celulóza 2200kg měsíční náklady na elektřinu: zálohy 2300kč roční spotřeba elektřiny: do 8MWh 

Nezávazná cenová nabídka

Pro přesnější výpočet vyplňte prosím všechny potřebné údaje a to plochu v m2, požadovanou tloušťku izolantu,typ konstrukce a my Vám co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

TYPY KONSTRUKCÍ

Volně foukaná izolace – do prostoru (chci zateplit RD typu bungalov, chci zateplit pochozí nebo nepochozí půdu).

Vodorovná dutina (chci zateplit zaklopenou dutinu, Izolace foukaná mezi trámy).

Šikmá dutina (chci zateplit šikmou dutinu obytného podkroví, izolace foukaná do dutiny šikmé části střechy).

Kolmá dutina (chci zateplit obvodovou zeď nebo příčku, izolace foukaná do kolmé uzavřené dutiny).

V období neustálého zdražování a cenových výkyvů na trhu se stavebními materiály vám Ekoizolace.cz přinášejí fixaci cen izolace.

Jak to funguje?